100

Zadowoleni klienci

1000

Wygrane sprawy

Zbierski Kancelaria Adwokacka funkcjonuje na rynku od wielu lat i oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

Szeroki zakres działalności oraz bogate doświadczenie związane z prowadzeniem różnych spraw Klientów, również tych uznawanych za trudne i złożone, sprawiają, że stajemy się zaufanym partnerem naszych Klientów w zakresie pomocy prawnej i ochrony ich interesów.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, zachowanie poufności oraz pełną dyskrecję, obierając sobie za cel zapewnienie największej satysfakcji Klientów z osiąganych rezultatów naszej pracy.

Założycielem Kancelarii jest adwokat Jakub Zbierski, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zdobył również tytuł European Master’s Degree in Human Rights and Democratisation, nadany przez dziewięć uniwersytetów z całej Europy, w tym m.in. Uniwersytet w Padwie, Uniwersytet w Grazie czy Uniwersytet Ca’ Foscari w Wenecji. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa karnego, cywilnego, prawa medycznego i prawa rodzinnego. Prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego obejmującą bieżące doradztwo oraz prowadzenie spraw sądowych. W ramach swojej praktyki zawodowej zajmuje się także zagadnieniami prawa budowlanego i obsługi prawnej inwestycji, obsługi prawnej nieruchomości, jak też windykacją należności. Włada biegle językiem angielskim.

Potrzebujesz porady?

zadzwoń lub napisz!

Pomożemy uniknąć błędów!
Doradzimy gdy masz jakieś wątpliwości!